اختصاصی پایگاه خبری فضای نو : رسانه تخصصی طراحی داخلی


مشخصات پروژه ی گالری طلا و جواهر شهیدی
متراژ: 26 مترمربع
سال طراحی: 1402
وضعیت پروژه: در حال ساخت
موقعیت: تهران، مرکز خرید عرش آجودانیه
معمار وطراح داخلی: عاطفه گلزاران
اینستاگرام:studio__panorama
کارفرما: سرکار خانم صحرایی

توضیحات طراحی:
کاربری، ایمنی و راحتی براساس زیبایی شناسی چهار رکنی هستند که در نهایت به خطوط اولیه طراحی داخلی ما ایده می دهند. در زمینه ی طراحی فضای گالری طلا و جواهر ابتدا پلان جانمایی اولویت اصلی ما می باشد که در آن جانمایی درب ورودی با توجه به هم جواری های آن اهمیت بالایی دارد. در قدم بعدی، جای کانتر فروش باتوجه به دسترسی بهتر فروشنده به ویترین بیرونی و گاوصندوق، به کارفرما ارائه می شود. ارتفاع کانتر و ارتفاع ویترین بیرونی به جهت تسلط خریدار از اهمیت ویژه ای برخوردار است که استودیو پانوراما به تجربه ای که از افراد به نام این صنف داشته است به اعداد طلایی دست پیدا کرده است.
جا نمایی گاو صندوق رکن بعدی و البته مهم در طراحی فضای گالری می باشد. در خصوص رنگ از پالت بژ خاکستری با سایه های قهوه ای، برنز، سبز گرم و تاچ های طلایی رقیق شده استفاده کرده ایم که به فضای ما جوی لوکس، آرام و گرم داده است. این امر باعث می شود فروشنده ای که ساعات زیادی را در این مکان سپری می کند از آرامش بالایی بهره ببردو خریدار نیز جوی لوکس وصمیمی را تجربه کند.
استفاده از متریال موکت برای پوشش کف حس آرامش بی مثالی را نسبت بهدیگر متریال ها به همراه می آورد.
دستاورد تمامی این آیتم ها و موارد بازگو نشده، ما را به هدف اصلی مان، یعنی ایجاد زمینه برای کارفرما جهت افزایش زمان منجر به خرید می رساند.