✓ به رسم سالیان اخیر #پایگاه_خبری_فضای_نو بعنوان نخستین و تنها رسانه تخصصی حوزه معماری داخلی ایران و تنها صدای فارسی زبان این حوزه ، از کلیه دفاتر حرفه ای در اکوسیستم #معماری_داخلی #ایران [عزیز] جهت ارسال #پورتفولیو دعوت می‌نماید. هدف از این فراخوان انتخاب #طراح_داخلی_سال ایران [عزیز] و ده #طراح_داخلی_جوان_سال ایران [عزیز] است.
.
✓ برای انتخاب این دفاتر ، ما علاوه بر بررسی پورتفولیوهای ارسالی ، بررسی فعالیت یکسال اخیر ، خوشنامی و اخلاق حرفه‌ای ، تلاش پیوسته ، تعامل صحیح با رسانه‌ها و اجتناب از مسایل آسیب زننده به معماری داخلی کلان کشور را مدنظر و کاوش خواهیم نمود.
.
✓ عزیزان نامزدی عنوان طراح داخلی سال ، بدون هیچگونه محدودیت در سن و جغرافیا و مقیاس دفتر ، کافیست پورتفولیوی خود را در قالب پی دی اف به ما ایمیل کنند.
✓لطفا عنوان ایمیل را چنین درج نمایید :
BEST1402
.
✓ عزیزان نامزدی عنوان طراح داخلی جوان سال ، فقط معماران و طراحان زیر چهل سال ، کافیست پورتفولیوی خود را در قالب پی دی اف به ما ایمیل کنند.
✓لطفا عنوان ایمیل را چنین درج نمایید :
TOPTEN1402
.
به جهت سهولت کار ، ما سایز و چارچوب و استانداردی برای پورتفولیوها در نظر نگرفتیم و چگونگی بهترین ارائه‌ی واضح و مشخص را به خود عزیزان واگذار نموده‌ایم.
.
✓ انتخاب براساس نظرات تیم فضای نو و منتخبین ادوار گذشته خواهد بود. شناسایی این افراد از طریق مراجعه به وبسایت پایگاه امکانپذیر است.
.
✓آدرس ایمیل:
fazayenomedia@gmail.com
.
✓ آخرین مهلت ارسال ایمیل بیست و نهم بهمن
.
✓ اعلام نتایج نهم اسفند در #جشن_پایان_سال_فضای_نو
#باشگاه_دیپلماتیک #وزارت_امور_خارجه
.
✓ منتخبین گرامی ، علاوه بر افتخار معنوی عنوان ، گواهی رسمی دریافت خواهد نمود و بعنوان داور سال بعد به سیکل رویداد اضافه خواهد شد.
.
✓ با همراهی حامیان همیشگی فضای نو:
#مبلمان_اداری_دکوما
@decoma_furniture
#رویا_سرفیس_سنتر
@royaco
#هبیتس_لایتینگ
@habits.me
#پروژه_پلاس
@projectplus.ir
#گالری_فرش_عرسین
@arsin_rug_gallery
#مبلمان_پالار
@pallar.design
.
✓ پایگاه خبری فضای نو : #رسانه #معماری_داخلی_ایران
#آینده_معماری_داخلی_است