اختصاصی پایگاه خبری فضای نو : رسانه تخصصی طراحی داخلی

مترجم: فاطمه میری


اوضاع با  COVID-19 روزانه در حال تغییر است. اما حتی در این وضع بلاتکلیف، اقداماتی وجود دارند که شما می‌توانید برای ادامه روند طراحی داخلی خود انجام دهید. هدف ما ارائه پیشنهادهایی در مورد این که چطور می‌توانید این اقدامات را انجام دهید، هست.

 ترتیب دادن جلسات آنلاین

ممکن است شما یا مشتریانتان مایل به جلوگیری از جلسات حضوری باشید که گزینه‌های موثری هم برای بحث از راه دور وجود دارد. برای مثال به نرم‌افزار Cisco Webex نگاهی بیندازید که کنفرانس ویدیویی را در تلفن یا لپ تاپ شما امکان پذیر می‌کند و شما می‌توانید صفحه نمایش خود را به راحتی به اشتراک بگذارید تا بتوانید طرح‌هایتان را نشان دهید.

همچنین می‌توانید GoToMeeting را ببینید که سیستم عامل Android و iOS آن را پشتیبانی می‌کنند که جلسات نامحدود و اشتراک‌گذاری صفحه از جمله ویژگی‌های این برنامه حرفه‌ای است.

و اگر یک سیستم نشست ویدیویی پایه تمام چیزی است که شما ممکن است در طول همه‌گیر شدن ویروس کرونا مورد نیازتان باشدU Meeting  نرم‌افزار مناسب شما باشد که اجازه مشارکت از طریق ویندوز، مک یاiOS  و یا اندروید را می‌دهد. U Meeting  دارای یک بسته پایه رایگان است که اجازه شرکت در جلسات را تا 25 شرکت‌کننده در 30 دقیقه را می‌دهد اما بسته‌های پرداختی زمان و شرکت کنندگان بیشتری را شامل می‌شود.

اگر قبلاً از Google Calendar یا سایر برنامه‌های G Suite استفاده کرده اید ممکن است دوست داشته باشید از Hangouts Meet برای کنفرانس ویدیویی نیز استفاده کنید. پس از تنظیم جلسه می‌توانید لینکش را به اشتراک بگذارید و سیستم عامل‌های iOS و Android آن را پشتیبانی می‌کنند.

Zoom برای کسانی که میزبان وبینار و برای برگزاری جلسات با بیش از یک نفر هستند به یک انتخاب محبوب تبدیل شده است.

درنظر گرفتن سفر اخیر و آینده

اگر اخیراً به خارج از کشور به یک جلسه، رویداد یا برای دلایل شخصی سفر کرده اید باید توصیه‌های دولت را دنبال کنید. دولت می‌گوید افرادی که از مکان‌های پرخطر بازگشتند؛ از جمله ووهان، ایران، دائگو یا چونگدو در کره و هر منطقه ای در ایتالیا که تحت اقدامات مهار کرونا بوده‌است تا 14 روز باید از حضور در کار خودداری کند.

مراقب کارمندان خود باشید

اگر افرادی را در استخدام خود دارید، دولت به شما درباره کارمندان در این وضعیت COVID-19  مشاوره و کمک می‌کند. همچنین کمک می‌کند اگر فردی که به ویروس مشکوک یا تأیید شده است و در محل کار شما بوده است چه کاری باید انجام دهید.

در زمان کار اگر یک کارمند یا فردی مظنون به کرونا اخیرا ً در محل کار شما بوده‌است، هیچ محدودیتی یا اقدامات کنترلی ویژه‌ای در محل کار شما لازم نیست و باید منتظر نتایج تست آزمایشگاهی برای کرونا باشید و مجبور نیستید که کار خود را ببندید و یا کارکنان را به خانه بفرستید. حتی اگر یکی از کارمندان یا فردی عادی با تأیید ابتلا به کرونا اخیراً در محل کار شما بوده باشد، بستن توصیه نمی شود. برای گفتگو در مورد این موضوع و اقدامات بیشتر، تیم حفاظت از سلامت محلی انگلیس با شما تماس خواهد گرفت.

برای کسب و کار خود پشتیبانی مالی بدست آورید

دولت بودجه تدابیر حمایتی را برای تجارت در دوره اختلال ناشی از COVID-19 تعیین کرده است. دولت قانونی را برای اجازه دادن به کارفرمایان با کم‌تر از 250 کارمند در 28 فوریه 2020 به منظور حقوق‌دهی به بیماران برای غیبت به علت بیماری تصویب خواهد کرد. توجه داشته باشید که این پرداخت حداکثر تا ۲ هفته هر کارمند واجد شرایط را پوشش خواهد داد.

دولت طرح وام برگشتی جدیدی را راه‌اندازی کرده‌است تا به کسب و کارهای کوچک کمک کند تا به سرعت به پول نقد دسترسی داشته باشند. سایر اقدامات نیز شامل امکان پشتیبانی از طریق امور مالیاتی برای پرداخت خدمات برای کسب و کارها و افراد شاغل در بحران مالی است.

استفاده از آخرین توصیه‌های پزشکی

توصیه رسمی فعلی این است که در صورت بروز علائم کرونا به مدت 7 روز در انزوا باشید اما مهم است که به روزترین اطلاعات پزشکی را بررسی کنید. درباره اخرین اخبار COVID-19 و اقداماتی که باید انجام گیرد از طریق  NHS website و همچنین می‌توانید در وبلاگ بهداشت عمومی انگلستان  Public Health England blog. آنچه را که می‌خواهید در مورد ویروس کرونا بدانید پیدا کنید.

منبع: https://biid.org.uk/news/coronavirus-advice-interior-designers