اختصاصی پایگاه خبری فضای نو : رسانه تخصصی طراحی داخلی


با برنامه ریزی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با کارفرمایی شرکت پردیس کیان مهر کویر به منظور بهره مندی از توان مهندسین سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، این مسابقه به منظور طراحی اجمالی شامل «ایده مفهومی» و «ایده طراحی» مجتمعی گردشگری-تفریحی در زميني به مساحت34 هزار 500 مترمربع واقع در«پرديس خريد و زندگي شبانه» از مجموعه فرهنگی، تفریحی، توریستی«کاريزبوم یزد» برگزار می شود که  کارفرمایی آن را شرکت پردیس کیان مهر کویر بر عهده دارد.

برگزیدگان در این مسابقه به ترتیب 80 ، 40 و 20 میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهند کرد. همچنین جایزه نام منتخب یک سکه تمام بهار آزادی می باشد.

داوری این مسابقه را مهندس فیروز فیروز، دکتر محمدرضا قانعی و دکترکاظم ماندگاری از اساتید و معماران برجسته کشور برعهده خواهند داشت.

آخرین مهلت ثبت نام در مسابقه 25 آبان ماه و آخرین مهلت تحویل مدارک به دبیرخانه 6 دیماه تعیین شده است.

اطلاعات تکمیلی از جمله فراخوان، راهنمای شرکت در مسابقه، ضوابط ساخت و ساز، سایت پلان، عکس های هوایی، تصاویر محدوده سایت و …. در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به نشانی www.yazdnezam.ir  درج شده است. همچنین دبیرخانه مسابقه با شماره تماس 0353155 داخلی 313 آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی مهندسین گرامی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید.